Nieuwe films deze week bij Wenneker Cinema

Filmweek 8. Overzicht films van 20 t/m 26 februari

Filmweek 8. Overzicht films van 20 t/m 26 februari

SCHIEDAM - Filmhuis Wenneker Cinema heeft weer een gevarieerd aanbod aan nieuwe films: een Amerikaans drama over een waargebeurd verhaal over kunst in de gevangenis; een Noors/Nederlands drama over een Kafkaëske nachtmerrie; een Engelse roadmovie door Polen en het evenement Film&Filosofie.

sing
Sing Sing
do 20 feb 14:00 uur / vr 21 feb 20:00 uur / za 22 feb 22:00 uur / zo 23 feb 15:00 uur

In de beruchte Sing Sing-gevangenis in New York vinden gevangenen een onverwachte uitlaatklep in een toneelclub. Onder leiding van de charismatische Divine G. (een indrukwekkende rol van Colman Domingo) werken ze aan een voorstelling die hun leven en dat van hun medegevangenen zal veranderen.

"Sing Sing" is meer dan een gevangenisfilm. Het is een inspirerend verhaal over veerkracht, menselijkheid en de transformerende kracht van kunst. De film toont de rauwe realiteit van het leven achter de tralies, maar ook de hoop en creativiteit die zelfs in de moeilijkste omstandigheden kunnen bloeien.

Bereid je voor op een aangrijpende filmervaring die je nog lang zal bijblijven. "Sing Sing" is een must-see voor iedereen die gelooft in de kracht van kunst en de mogelijkheid tot verandering, zelfs op de meest onverwachte plekken.

Bestel hier kaarten of koop ze aan de kassa.

K
Mr. K
do 20 feb 20:00 uur / vr 21 feb 20:30 uur / wo 26 feb 13:30 uur

Stap binnen in de betoverende wereld van "Mr. K", de nieuwste film van regisseur Tallulah H. Schwab. Deze surrealistische tragikomedie neemt je mee op een bizarre reis vol onverwachte wendingen en absurde situaties.

Mr. K, een man met een vergeten verleden, raakt verstrikt in een kafkaëske nachtmerrie waarin niets is wat het lijkt. Zijn zoektocht naar identiteit voert hem door een wereld vol excentrieke personages en mysterieuze gebeurtenissen.

Tallulah H. Schwab creëert een unieke visuele stijl die je meeneemt in een droomachtige sfeer. "Mr. K" is een film die je verbeelding prikkelt en je tegelijkertijd aan het denken zet over de betekenis van identiteit en de absurditeit van het leven.

Bereid je voor op een onvergetelijke filmervaring die je nog lang zal bijblijven. "Mr. K" is een must-see voor liefhebbers van surrealistische cinema en iedereen die houdt van een film met een diepere betekenis.

Bestel hier kaarten of koop ze aan de kassa.

pain
A Real Pain
do 20 feb 20:30 uur / vr 21 feb 14:00 uur / za 22 feb 20:30 uur / wo 26 feb 20:00 uur

Acteur Jesse Eisenberg keert terug als regisseur met "A Real Pain", een tragikomische roadtrip die je niet snel zal vergeten. Volg de onwaarschijnlijke reis van twee neven, gespeeld door Jesse Eisenberg en Kieran Culkin, die samen naar Polen reizen om hun familiegeschiedenis te onderzoeken.

Wat begint als een ongemakkelijke familiereünie, ontpopt zich tot een hilarische en ontroerende zoektocht naar identiteit, verbondenheid en de pijn van het verleden. Eisenberg en Culkin schitteren in hun rollen als twee totaal verschillende neven die gedwongen worden om met elkaar en hun verleden in het reine te komen.

"A Real Pain" is een film die je aan het lachen maakt en aan het denken zet. Een verhaal over familie, culturele botsingen en de soms ongemakkelijke waarheid die in onze familiegeschiedenis verborgen ligt. Bereid je voor op een onvergetelijke reis vol onverwachte emoties en een flinke dosis humor.

Bestel hier kaarten of koop ze aan de kassa.

Film&Filosofie

asteroid
Asteroid City
di 25 feb 20:00 uur

Asteroid City speelt zich af rond 1955, in een fictief Amerikaans plaatsje in de woestijn. Het programma van een conventie voor jonge Stargazers en Space Cadets, waar leerlingen en hun ouders vanuit het hele land bij elkaar komen voor onderlinge kameraadschap en wetenschappelijke competitie, wordt spectaculair verstoord door wereldschokkende gebeurtenissen.

Zofia Scattergood gaat de film in het Engels inleiden
Zofia is a student of philosophy and psychology with a liking for the abnormal and a feeling for the absurd. It may come as no surprise then, that she will take us on a trip through the wonderful universe of Wes Anderson. His colorful creations offer more than enough material for a thought-provoking analysis by the student associations in-house psychoanalyst.

Bestel hier kaarten of koop ze aan de kassa.

Adres:
Vijgensteeg 2
Schiedam

Tekst:
Wenneker Cinema

Foto’s:
Copyright ©2025 Filmdepot

19-02-2025